Medinės žaliuzės Medinės žaliuzės – prabangos ir nesenstančios klasikos dvelksmas Jūsų namuose. Norintiems pakeisti i.. Product #: Medinės žaliuzės Regular price: $0.00 $0.00

Medinės žaliuzės

Klausti
+370 614 66667

Medinės žaliuzės – prabangos ir nesenstančios klasikos dvelksmas Jūsų namuose. Norintiems pakeisti ir paįvairinti interjerą, šis pasiūlymas kaip tik Jums. Medines žaliuzes galima rinktis iš plataus mūsų siūlomo medžiagų asortimento. Tikrai liksite patenkinti medienos rūšių ir atspalvių gausa, kurių pagalba galėsite didžiuotis išskirtiniais namais. Medinių žaliuzių pagalba vasaros laikotarpiu namai bus apsaugoti nuo nepageidaujamų saulės spindulių, o tai užtikrins jūsų komfortą būnant patalpoje. Jaukumas, ramybė, apsauga nuo pašalinių žmonių žvilgsnių - garantija, kurią Jūs turėsite įsigyja medines žaliuzes. Dėl storesnių medinių žaliuzių juostelių, valymas bus dar paprastesnis ir lengvesnis, nei nuo kitų tipų žaliuzių. Tiesiog prabraukus drėgnu skudurėliu, nuvalysite visą dulkių sluoksnį ir liksite patenkinti namuose tvyrančia švara.

Siūlome kokybiškas medines žaliuzes gera kaina. Iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją namuose, biure, arba skambinti telefonu, nurodytu kontaktuose. Dirbame Kaune ir visoje Lietuvoje.

Medinių žaliuzių privalumai:

  • medinės žaliuzės užtikrina privatumą;
  • medinės žaliuzės yra universalios, todėl lengva integruoti, bet kokioje patalpoje;
  • galimybė reguliuoti saulės spindulių kiekį, patenkantį į patalpas;
  • lengva priežiūra;
  • galimybė šviesos srautą nukreipti į grindis ar lubas;
  • Galimybė žaliuzes valdyti virvele arba elektrinių būdu (pultelis, sieninis jungiklis).