Apsauginės žaliuzės

rolety008-cr-800x600

Apsauginės žaliuzės – viena geriausių priemonių siekiant apsaugoti savo namus ir juose esantį turtą. Taip pat, tai puiki apsauga nuo stipraus vėjo, lietaus ir tiesioginių saulės spindulių, kurie neblukins namų viduje esančių daiktų, todėl jie tarnaus Jums daug ilgiau. Apsauginės žaliuzės sumažina triukšmo lygį ir apsaugo nuo smalsių kaimynų žvilgsnių, tad galėsite niekieno netrukdomi ramiai ilsėtis. Manote, kad šios apsauginės žaliuzės gali sudarkyti Jūsų interjerą ar eksterjerą? Tikrai ne. Siūlome įvairiausių spalvų ir dizaino žaliuzių, kurias galėsite pritaikyti prie namo stiliaus ir likti patenkintiems savo būsto išvaizda. Galime pasiūlyti dviejų tipų apsaugines žaliuzes – klasikines apsaugines žaliuzes bei sienoje integruotas apsaugines žaliuzes.

Apsauginės žaliuzės žiemos metu sulaiko žvarbų vėją, kur kas sunkiau praleidžia šaltį į namus, tad šildymo sezonu sutaupysite pinigų, o vasarą sumažės kondicionavimo išlaidos, nes kaitrūs saulės spinduliai Jūsų nepasieks, todėl galėsite mėgautis vėsiu oru.

Siūlome gerą išskirtinės kokybės ir kainos santykį. Mūsų komanda visada pasirengusi padėti, tad iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, taip pat skambinti kontaktuose nurodytu telefonu.

Pagrindinės savybės:


  • galimybė visiškai užtemdyti patalpas;
  • galimybė apsaugoti namus ir juose esantį turtą;
  • nesudėtinga priežiūra ir ilgaamžiškumas;
  • patvarumas ir saugumas.

1. šoninis dangtis
2. įvorės guolis
3. vamzdžio įvorė
4. apsauginės žaliuzės dėžė
5. vamzdis
6. perėjimo žiedas
7. prieš spaudimo įrenginys
8. variklis
9. šarvo šliaužiklis
10. variklio fiksatorius/ laikiklis
11. tvirtinimo varžto kamštelis
12. klavišinis jungiklis
13. šarvas
14. šarvo apatinis profilis
15. apsauginės žaliuzės dėžės dangtis
16. šarvo apatinio profilio kamštelis
17. šarvo šoninis kamštis
18. šarvo kreipiančioji

Spalvų galerija:

Darbų galerija: