Tinkleliai nuo vabzdžių


Tinkleliai nuo vabzdžių – geriausias pasirinkimas siekiantiems apsaugoti savo namus nuo nepageidaujamų uodų, musyčių, bičių ar peteliškių. Atėjus vasaros sezonui, dažnai mūsų butuose, sodybose, darbovietėse pasirodo nepageidaujamų vabzdžių, kurie trukdo ramiai ilsėtis ar dirbti. Juk dažnai norime atsidaryti langą ir įkvėpti šviežaus bei tyro oro, bet negalime to padaryti dėl mus puolančių gyvių. Tinkleliai nuo vabzdžių saugos Jūsų ramybę ir poilsį tiek dienos, tiek ir nakties metu.

1103181581

Tinkleliai nuo uodų ir vabzdžių gali būti kelių rūšių, pavyzdžiui: roletiniai tinkleliai, plisuoti tinkleliai, rėminiai tinkleliai bei varstomi tinkleliai – durys. Tinkleliai nuo vabzdžių – montuojami išorinėje lango pusėje.

Tinklelis nuo vabzdžių – už prieinamą kainą. Mūsų komanda visada pasirengusi padėti, tad iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, taip pat skambinti kontaktuose nurodytu telefonu.


Antialerginis tinklelis – tankesnis ir specialiai pritaikytas alergiškiems žmonėms, kai patalpos gali būti vėdinamos nesibaiminant alergijų. Skirtas, kai reikalinga apsauga ne tik nuo vabzdžių, bet ir žiedadulkių, sukeliančių alergijas.

„Nematomas tinklelis” – pagamintas iš anglies pluošto, žvelgiant iš vidaus į lauką, yra maksimaliai perregimas, unikali jo savybė – beveik nematomas.

„Zebra” –  tinklelio audinys yra pilkos spalvos su baltomis juostomis. Skirtas, kai reikia paryškinti apsaugą nuo vabzdžių.