Roletai


Roletai, dar kitaip vadinami ritininėmis užuolaidomis, ne tik suteiks privatumo Jūsų namams, bet ir taps išskirtine stiliaus detale. Ypatingai platus medžiagų asortimentas suteiks galimybę išsirinkti tik Jūsų namams tinkamus ir individualų stilių perteikiančius roletus. Savo klientams siūlome išskirtinės kokybės produkciją už prieinamą ir patrauklią kainą. Reikia pagalbos? Mūsų kolektyvas visada pasirengęs padėti. Kad išsirinkti būtų paprasčiau kreipkitės į mūsų konsultantus ir jie su malonumu padės Jums išsirinkti tinkamiausius produktus bei suteiks daugiau naudingos informacijos.


Roletai, lygiai taip pat kaip ir užuolaidos atlieka privatumo funkciją. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokią erdvę norite susikurti kambaryje. Mėgstantiems intymumą ir ramybę miegamajame, siūlome tamsių audinių ir raštų roletus, kurie užtikrins pilnavertę miego kokybę. Svetainėje, virtuvėje ar valgomajame roletai ne tik saugos Jūsų privatumą, tačiau ir pagyvins interjerą, vizualiai suteiks daugiau erdvės bei jaukumo Jūsų namams.


Jeigu pagalvojote, kad pats laikas atsinaujinti, mes Jums galime pasiūlyti roletus kaip išskirtinę interjero puošmeną. Tai puikus būdas pakeisti savo būsto išvaizdą. Renkantis roletus kaip grožio detalę, pirmiausia reikia atsižvelgti į jų raštus, spalvą bei medžiagą, iš kurios jis padarytas. Norintiems turėti individualų ir išskirtinį stilių, siūlome margus, ryškiaspalvius bei įvairiaspalvius, o mėgstantiems ramybę ir norintiems tik minimaliai pastebimos roletų funkcijos, rekomenduojami pastelinės spalvos audiniai. Taip pat, liksite patenkinti mūsų roletų spalvų ir medžiagų gausa, kuri leis juos tinkamai priderinti prie langų rėmų arba sienų spalvos.