Žaliuzės stoglangiams

plissee_df_20_f__r_Velux_Fenster-335

Žaliuzės stoglangiams – puikus sprendimas norintiems pasislėpti nuo tiesioginių saulės spindulių ir reguliuoti temperatūrą savo namuose. Šios žaliuzės išsiskiria lengvu valdymo būdu ir nepriekaištingu veikimu. Jos yra reguliuojamos labai paprastai ir be jokių nesklandumų net ir tada, kai stoglangis yra labai aukštai. Speciali rankenėlė užtvirtina žaliuzių medžiagą, bet kokioje padėtyje. Žaliuzės stoglangiams montuojamos prie pat stiklo, tad neužima daug vietos, yra kompaktiškos, bei patogios.

Svajojantiems apie išskirtinį interjerą bei norintiems susikurti ramią ir jaukią aplinką, žaliuzės stoglangiams kaip tik Jums. Jos labai pagyvina ne tik namų, bet ir biuro erdvę. Siūlome įvairių spalvų, raštų, ornamentų ir audinių žaliuzes stoglangiams, tad tikrai nebus sunku išsirinkti labiausiai tinkančius ir patinkančius.

Kokybiškos žaliuzės stoglangiams už prieinamą kainą. Iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, arba skambinti telefonu, nurodytu kontaktuose. 

Stoglangiams galima pritaikyti plisuotas bei horizontalias žaliuzes arba roletus, tai yra pigiau nei „VELUX“ sistemos, o funkcionalumas gali būti daug geresnis.

Pagrindinės savybės:


  • lengvai pritaikomos visiems stoglangių tipams;
  • montuojamos prie lango rėmo arba į nišą;
  • gali būti valdomos grandinėle (plastikinė arba metalinė), spyruokle arba elektrine pavara (nuotolinis valdymo pultelis arba klavišinis mygtukas, sieninis jungiklis);
  • profilio spalva gali būti dažoma pagal individualų užsakymą arba dengiama dekoratyvine plėvele.

Audinių galerija:

Galimos žaliuzių korpuso spalvos:

Darbų galerija: