Žaliuzės


Žaliuzės – klasikinis ir itin stilingas pasirinkimas ne tik Jūsų namams, bet ir ofisui. Tai puikus sprendimas norintiems pakeisti arba paįvairinti interjerą. Žaliuzės nesugeria purvo ir įvairiausių kvapų, yra lengvai nuvalomos nuo dulkių, todėl tai itin praktiškas sprendimas alergiškiems žmonėms. Žaliuzės – kompaktiškos, gaminamos iš itin lengvos medžiagos, todėl niekada neapkraus Jūsų namų ir tuo pat metu atliks privatumo funkciją. O tai itin svarbu gyvenantiems daugiabučiuose, kurie yra vienas šalia kito. Juk tikrai nesinori dieną naktį būti stebimam smalsaus kaimyno.

pb_1367-_1359-cr-800x600

Švelniai reguliuodamos saulės spindulių patekimą į patalpą, jos apsaugos Jus nuo karščio ir nepageidaujamų pašalinių žvilgsnių. Žaliuzės gali būti montuojamos ant lango rėmo, nišoje, prie pat stiklo ir taip pat, pagal Jūsų pageidavimą.


Mūsų žaliuzės yra gaminamos iš itin lengvos ir kokybiškos medžiagos, leidžiančios užtikrinti jų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Siūlome išties kokybiškas žaliuzes gera kaina. Iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus arba skambinti telefonu, nurodytu kontaktuose.