Vertikalios žaliuzės

vertical pionowe zaluzje-cr-800x600

Vertikalios žaliuzės – puikus pasirinkimas klasikinio ir išskirtinio stiliaus mėgėjams. Norintiems paįvairinti savo namų interjerą, susikurti jaukią ir atpalaiduojančią erdvę, šios vertikalios žaliuzės kaip tik Jums. Žaliuzes galima išsirinkti iš mūsų siūlomo gausaus spalvų ir faktūrų katalogo. Liksite patenkinti plačiu audinių asortimentu.

Vertikalios žaliuzės apsaugos Jūsų namus nuo nepageidaujamų aplinkinių žvilgsnių tamsiu paros metu bei pripildys namus saulės šilumos ir šviesos dieną. Tai praktiškas ir modernus sprendimas, norintiems turėti privačią erdvę. Vertikaliosiomis žaliuzėmis galite susikurti Jums labiausiai priimtiną apšvietimą ir apsaugoti namus nuo nepageidaujamų saulės spindulių. Šios vertikalios žaliuzės pamėgtos ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, nes yra lengvai valomos, nesugeria purvo ir įvairių kvapų, todėl nereikės gaišti daug laiko jų priežiūrai.

Išskirtinė kokybė – už prieinamą kainą. Iškilus net mažiausiems klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu.

Pagrindinės savybės:


  • nesudėtinga priežiūra;
  • galimybė derinti skirtingas medžiagas, spalvas ir faktūras;
  • galimybė reguliuoti saulės spindulių patekimo į patalpas kiekį;
  • ilgaamžiškumas.

Audinių galerija:

Galimos žaliuzių korpuso spalvos:

Darbų galerija: