Roletai diena - naktis

10-cr-800x600

Roletai diena – naktis inovatyvus ir minimalistinis sprendimas Jūsų namams. Roletai diena – naktis gali atlikti tiek dieninių, tiek ir naktinių užuolaidų funkciją, todėl jie jau seniai tapę populiarus ir praktiškas sprendimas namams, bei biurui. Nemėgstantiems neuždengtų langų ir siekiantiems susikurti sau tinkamą aplinką, šie roletai yra puiki alternatyva apsisaugoti nuo pašalinių žmonių žvilgsnių, suteikianti privatumo, ramybės ir jaukumo jausmą. Roletai diena – naktis gali apsaugoti Jūsų namus nuo nepageidaujamų saulės spindulių, tuo pačiu pernelyg nesumažindami šviesos srauto. Taip pat, tai puikus sprendimas mėgstantiems stebėti aplinką, žmones ir paukščius, nes šių roletų permatoma dieninė medžiaga leidžia žiūrėti į vaizdą, esantį už lango.

Roletai diena – naktis  gali būti kelių tipų: klasikiniai roletai diena – naktis, roletai plastikiniams langams diena – naktis, taip pat kasetiniai roletai diena – naktis. Roletai diena – naktis  matuojami Jūsų namuose, tuomet pateikiama individuali kaina atsižvelgiant į lango matmenis, bei pasirinktą medžiagą. Iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu.

Pagrindinės savybės:


  • Lengvai pritaikomi visiems langų tipams;

  • Montuojami prie lango rėmo, virš lango ant sienos arba prie lubų;
  • Gali būti valdomi grandinėle (plastikinė arba metalinė) arba elektrine pavara (nuotolinis valdymo pultelis arba klavišinis mygtukas, sieninis jungiklis);
  • Profilio spalvos priklauso nuo pasirinkto mechanizmo tipo;
  • Išskirtiniams klientams profilio spalva gali būtį dažoma pagal individualu užsakymą arba dengiama dekoratyvine plėvele;
  • Iš patalpos pusės matomas vaizdas už lango;
  • Galima reguliuoti šviesos, patenkančios į kambarį kiekį nepakeliant roleto aukštyn. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą, galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą.

1.audinys ir vamzdis 17mm/ 25mm/ 36mm/ 45mm priklausomai pagal roleto plotį 
2.roleto mechanizmas su STOP funkcija 
3.roleto tvirtinimo laikiklis 
4.apsauginis dangtelis 
5.audinio diena naktis ir roleto tvirtinimo aliumininė juosta 
6.roleto laikikliai tvirtinimo juostos fiksavimui (sieniniai ir lubiniai) 
7.rutulinė grandinėlė 
8.rutulinės grandinelės jungtis 
9.rutulinės grandinelės balastas 
10.audinio diena naktis vamzdinis balastas 
11.audinio diena naktis balasto užbaigimas

Audinių galerija:

Galimos roletų korpuso spalvos:

Darbų galerija: