Roletai nuo saulės ir karščio

cool-black-screen-blinds-1-cr-800x600

Roletai nuo saulės ir karščio – pamėgti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Tai praktiškas sprendimas, norintiems paįvairinti arba susikurti išskirtinį stilių namuose ar ofise. Šie roletai gaminami iš specialių medžiagų, apsaugančių nuo infraraudonųjų spindulių, todėl gali ženkliai sumažinti šilumos kiekį patalpose, tuo pačiu visiškai jos neužtemdydami. Roletai nuo saulės ir karščio leidžia matyti vaizdą pro langą iš patalpos, todėl tai puikus ir praktiškas sprendimas mėgstantiems stebėti juos supančią aplinką, žmones ir susikurti privačią bei jaukią erdvę. Šie roletai apsaugo nuo saulės spindulių, kurie gali kristi ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano, todėl galėsite ramiai ir patogiai dirbti, bei ilsėtis niekieno netrukdomi. Taip pat, roletai nuo saulės ir karščio yra puikus pasirinkimas norintiems kontroliuoti saulės spindulius, patenkančius į patalpą.

Roletai nuo saulės ir karščio gali būti kelių tipų: klasikiniai roletai nuo saulės ir karščio, roletai plastikiniams langams nuo saulės ir karščio, kasetiniai roletai nuo saulės ir karščio.

Iškilus net mažiausiems klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus arba susisiekti su mumis telefonu, nurodytu kontaktuose. 

Pagrindinės savybės:


  • Lengvai pritaikoma visiems langų tipams;
  • Gali būti montuojami prie lango rėmo, virš lango ant sienos arba prie lubų.
  • Gali būti valdomi grandinėle (plastikinė arba metalinė) arba elektrine pavara (nuotolinis valdymo pultelis arba klavišinis mygtukas, sieninis jungiklis);
  • Profilio spalvos priklauso nuo pasirinkto mechanizmo tipo;
  • Profilio spalva gali būti nudažoma pagal individualų užsakymą arba dengiama dekoratyvine plėvele;
  • Apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant televizoriaus ir kompiuterio ekrano, neakina, praleidžia pakankamą šviesos kiekį darbui arba poilsiui;
  • Sumažina šviesos kiekį patalpoje;
  • Iš patalpos pusės matomas vaizdas už lango.

Audinių galerija:

Galimos roletų korpuso spalvos:

Darbų galerija: