Roletai diena - naktis Roletai diena - naktis inovatyvus ir minimalistinis sprendimas Jūsų namams roletai diena - naktis ro.. Product #: Roletai diena - naktis Regular price: $0.00 $0.00

Roletai diena - naktis

Klausti
+370 614 66667

Roletai diena - naktis inovatyvus ir minimalistinis sprendimas Jūsų namams roletai diena - naktis roletai gali atlikti tiek dieninių, tiek ir naktinių užuolaidų funkciją, todėl jie jau seniai tapę populiarus ir praktiškas sprendimas namams, bei biurui. Nemėgstantiems neuždengtų langų ir siekiantiems susikurti sau tinkamą aplinką, šie roletai yra puiki alternatyva apsisaugoti nuo pašalinių žmonių žvilgsnių, suteikianti privatumo, ramybės ir jaukumo jausmą. Roletai diena - naktis gali apsaugoti Jūsų namus nuo nepageidaujamų saulės spindulių, tuo pačiu pernelyg nesumažindami šviesos srauto. Taip pat, tai puikus sprendimas mėgstantiems stebėti aplinką, žmones ir paukščius, nes šių roletų permatoma dieninė medžiaga leidžia žiūrėti į vaizdą, esantį už lango.

Roletai diena - naktis  gali būti kelių tipų: klasikiniai roletai diena - naktis, roletai plastikiniams langams diena - naktis, taip pat kasetiniai roletai DIENA - NAKTIS.

Roletai diena - naktis  matuojami Jūsų namuose, tuomet pateikiama individuali kaina atsižvelgiant į lango matmenis, bei pasirinktą medžiagą.

Iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu. Dirbame Kaune ir visoje Lietuvoje.

Pagrindinės savybės:

  • Lengvai pritaikomi visiems langų tipams;
  • Montuojami prie lango rėmo, virš lango ant sienos arba prie lubų;
  • Gali būti valdomi grandinėle (plastikinė arba metalinė) arba elektrine pavara (nuotolinis valdymo pultelis arba klavišinis mygtukas, sieninis jungiklis);
  • Profilio spalvos priklauso nuo pasirinkto mechanizmo tipo;
  • Išskirtiniams klientams profilio spalva gali būtį dažoma pagal individualu užsakymą arba dengiama dekoratyvine plėvele;
  • Iš patalpos pusės matomas vaizdas už lango;
  • Galima reguliuoti šviesos, patenkančios į kambarį kiekį nepakeliant roleto aukštyn. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą, galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą.