Roletai

Roletai (ritininės užuolaidos) – ne tik suteiks privatumo jūsų namams, bet ir taps išskirtine stiliaus detale. Ypatingai platus medžiagų asortimentas suteiks galimybę išsirinkti tik Jūsų namams tinkamus ir individualų stilių perteikiančius roletus. Savo klientams siūlome išskirtinės kokybės produkciją už prieinamą ir patrauklią kainą. Reikia pagalbos? Mūsų kolektyvas visada pasirengęs padėti. Kad išsirinkti būtų paprasčiau – – gali būti užsakomi roletai internetu arba konsultacija į namus Kaune ir visoje Lietuvoje.

Roletų privalumai:

  • Ilgaamžiškumas;
  • Roletai atlieka užuolaidų funkciją – suteikia privatumo;
  • Roletais galima užtemdyti kambarį;
  • Roletais galima reguliuoti saulės spindulių kiekį patenkantį į patalpas;
  • Roletai lengvai pritaikomi prie lango;
  • Galite pasirinkti Jums labiausiai tinkamą roletų valdymo mechanizmą.
  • Galima rinktis mechanizmo spalvą iš standartinės paletės arba dažyti individualiai.

Praktiški ir funkcionalūs roletai

Interjero dekoravimui

Jeigu pagalvojote, kad pats laikas atsinaujinti, mes Jums galime pasiūlyti roletus kaip išskirtinę interjero puošmeną. Tai puikus būdas pakeisti savo būsto išvaizdą. Renkantis roletus kaip grožio detalę, pirmiausia reikia atsižvelgti į jų raštus, spalvą bei medžiagą, iš kurios jis padarytas. Norintiems turėti individualų ir išskirtinį stilių, siūlome margus, ryškiaspalvius, bei įvairiaspalvius, o mėgstantiems ramybę ir norintiems tik minimaliai pastebimos roletų funkcijos, rekomenduojami pastelinės spalvos audiniai. Taip pat, liksite patenkinti mūsų roletų spalvų ir medžiagų gausa, kuri leis juos tinkamai priderinti prie langų rėmų, arba sienų spalvos.

Privatumo užtikrinimas

Roletai, lygiai taip pat kaip ir užuolaidos atlieka privatumo funkciją. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokią erdvę norite susikurti kambaryje. Mėgstantiems intymumą ir ramybę miegamajame, turime tamsių audinių ir raštų roletus, kurie užtikrins pilnavertę miego kokybę. Svetainėje, virtuvėje ar valgomajame roletai ne tik saugos Jūsų privatumą, tačiau ir pagyvins interjerą, vizualiai suteiks daugiau erdvės, bei jaukumo Jūsų namams.