Apsauginės žaliuzės Apsauginės žaliuzės - viena geriausių priemonių siekiant apsaugoti savo namus ir juose esantį turtą... Product #: Apsauginės žaliuzės Regular price: $0.00 $0.00

Apsauginės žaliuzės

Klausti
+370 614 66667

Apsauginės žaliuzės - viena geriausių priemonių siekiant apsaugoti savo namus ir juose esantį turtą. Taip pat, tai puiki apsauga nuo stipraus vėjo, lietaus ir tiesioginių saulės spindulių, kurie neblukins namų viduje esančių daiktų, todėl jie tarnaus Jums daug ilgiau. Apsauginės žaliuzės sumažina triukšmo lygį ir apsaugo nuo smalsių kaimynų žvilgsnių, tad galėsite niekieno netrukdomi ramiai ilsėtis. Manote, kad šios apsauginės žaliuzės gali sudarkyti Jūsų interjerą ar eksterjerą? Tikrai ne. Siūlome įvairiausių spalvų ir dizaino žaliuzių, kurias galėsite pritaikyti prie namo stiliaus ir likti patenkintiems savo būsto išvaizda.

Apsauginės žaliuzės žiemos metu sulaiko žvarbų vėją, kur kas sunkiau praleidžia šaltį į namus, tad šildymo sezonu sutaupysite pinigų, o vasarą sumažės kondicionavimo išlaidos, nes kaitrūs saulės spinduliai Jūsų nepasieks, todėl galėsite mėgautis vėsiu oru.

Siūlome gerą išskirtinės kokybės ir kainos santykį. Mūsų komanda visada pasirengusi padėti, tad iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus Kaune arba visoje Lietuvoje Taip pat skambinti kontaktuose nurodytu telefonu.

Apsauginių žaliuzių privalumai:

  • galimybė visiškai užtemdyti patalpas;
  • galimybė apsaugoti namus ir juose esantį turtą;
  • nesudėtinga priežiūra ir ilgaamžiškumas;
  • patvarumas ir saugumas.

 

Apsauginių žaliuzių tipai:

  • Klasikinės apsauginės žaliuzės
  • Sienoje integruotos apsauginės žaliuzės