Elektrinės žaliuzės Galite pamiršti žaliuzes, kurias reguliuoti reikėdavo Jums patiems. Atėjus 21 amžiuj, žmonių sukurto.. Product #: Elektrinės žaliuzės Regular price: $0.00 $0.00

Elektrinės žaliuzės

Klausti
+370 614 66667

Galite pamiršti žaliuzes, kurias reguliuoti reikėdavo Jums patiems. Atėjus 21 amžiuj, žmonių sukurtos šiuolaikinės technologijos leidžia pro langą sklindantį šviesos srautą reguliuoti pulteliu, net nepriartėjus prie žaliuzių. Elektrinės žaliuzės – ypač kokybiškos ir inovatyvios, jas galite valdyti vos vienu mygtuko paspaudimu. Taip pat pagal nustatytą laiko programą. Tai reiškia, kad užuolaidos pakils ir nusileis tuo laiko momentu, kurį užduosite. Siūlome Jums elektrines žaliuzes su šviesos jutikliais. Jie montuojami skirtingose namo pusėse seka saulės spindulių padėtį ir nuleidžia žaliuzes, į kurias patenka tiesioginiai saulės spinduliai. O nebešviečiant saulei į langą, vėl jas pakelia. Tai iš ties modernus, patogus ir praktiškas sprendimas Jūsų namams.

Elektrines žaliuzes ypač patogu naudoti tokiuose namuose ar biuruose, kur daug ir sunkiai pasiekiamų langų. Dėl itin lengvo valdymo jausite komfortą ir gerą jus supančią atmosferą.

Kaina nustatoma individualiai, atsižvelgiant į žaliuzių dydį bei pageidaujamą medžiagą. Iškilus klausimams, mūsų komanda visada pasiruošusi padėti. Internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus ir ofisą, arba skambinti telefonu, nurodytu kontaktuose. Dirbame Kaune ir visoje Lietuvoje.

Pagrindinės savybės:

  • Lengvas valdymo būdas;
  • Elektrinės žaliuzės apsaugo nuo nepageidaujamų saulės spindulių;
  • Patogus reguliavimo būdas ypač sunkiai pasiekiamiems langams;
  • Praktiškas ir ilgaamžis sprendimas.