Romanetės Romanetės – patogus bei elegantiškas pasirinkimas Jūsų namams. Svarstantiems kaip uždengti langus, š.. Product #: Romanetės Regular price: $0.00 $0.00

Romanetės

Klausti
+370 614 66667

Romanetės – patogus bei elegantiškas pasirinkimas Jūsų namams. Svarstantiems kaip uždengti langus, šis pasiūlymas būtent Jums. Romanetės gali būti gaminamos iš Jūsų pasirinkto audinio, kuris derintųsi prie namuose esančių baldų apmušimų, pagalvėlių ar lovos užtiesalų. Taip pat jas galima rinktis iš mūsų siūlomo medžiagų ir spalvų asortimento, kuris pradžiugins kiekvieną. Turime įvairiaspalvių, ryškiaspalvių, raštuotų ir pastelinių spalvų romanetes. Jas siūlome rinktis tiems, kurie trokšta turėti išskirtinį ir modernų interjerą. Tai puiki apsauga nuo pašalinių žmonių žvilgsnių ir nepageidaujamų saulės spindulių. Romanetės padės susikurti jaukius, dvelkiančius elegancija ir unikalius namus.

Romanečių kaina nustatoma individualiai, atsižvelgiant į matmenis bei pasirinktą medžiagą. Romanetės Kaune, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose. Mūsų komanda visada pasirengusi padėti, taip pat galite užsisakyti romanetes internetu, o iškilus klausimams  galite užsisakyti konsultaciją į namus, arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu.