Vertikalios markizės Vertikalios markizės ypač populiarios tarp kotedžų gyventojų, norinčių apsaugoti savo kiemo ar teras.. Product #: Vertikalios markizės Regular price: $0.00 $0.00

Vertikalios markizės

Klausti
+370 614 66667

Vertikalios markizės ypač populiarios tarp kotedžų gyventojų, norinčių apsaugoti savo kiemo ar terasos privatumą. Jos dažnai naudojamos atskirti erdvę balkone ir terasoje. Vertikalios markizės apsaugo nuo smalsių kaimynų žvilgsnių. Šios markizės gaminamos iš vandeniui atsparios medžiagos, todėl yra naudojamos ne vienerius metus. Vertikalios markizės gali būti išskleidžiamos ir suskleidžiamos tiek elektroniniu, tiek ir mechaniniu būdu.

Norintiems atsinaujinti, vertikalios markizės gali būti išskirtinė eksterjero puošmena. Renkantis markizes kaip grožio detalę, reikia atsižvelgti į jų raštus, spalvą ir medžiagą. Norintiems sukurti teigiamą nuotaiką savo terasoje ar balkone, siūlome ryškiaspalves ir visokiausių raštų markizes, o norintys ramybės ir jaukumo, gali rinktis neutralių spalvų audinius.

Vertikalių markizių kaina nustatoma individualiai, atsižvelgiant į norimos markizės dydį ir valdymo mechanizmą. Iškilus net mažiausiam klausimui, mūsų komanda visada pasirengusi padėti. Internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus Kaune ir visoje Lietuvoje. Taip pat skambinti kontaktuose nurodytu telefonu.