Krepšininės markizės Krepšininės markizės – elegantiškas ir praktiškas pasirinkimas, norint pridengti ne itin didelius pl.. Product #: Krepšininės markizės Regular price: $0.00 $0.00

Krepšininės markizės

Klausti
+370 614 66667

Krepšininės markizės – elegantiškas ir praktiškas pasirinkimas, norint pridengti ne itin didelius plotus, puikiai tinka virš balkono, bei paradinių pastato durų.  Tai labai populiarus sprendimas lauko terasų, restoranų, viešbučių ir kavinių langams papuošti, bei pridengti. Tereikia išsirinkti Jums labiausiai patinkantį mechanizmą, nes krepšininės markizės gali būti valdomos tiek rankiniu, tiek ir elektroniniu būdu.

Galvojantiems atsinaujinti, krepšininės markizės gali būti išskirtinė eksterjero puošmena. Tai puikus būdas paįvairinti Jums rūpimos vietos išvaizdą. Renkantis krepšinines markizes kaip grožio detalę, reikia atsižvelgti į jų raštus, spalvą ir be abejo medžiagą, iš kurios jos padarytos. Markizės atlieka apsauginę funkciją. Apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių ir lietaus, todėl yra gaminamos iš itin kokybiškos, vandeniui nepralaidžios medžiagos. Norintiems sukurti pašėlusią ir gerą nuotaiką lauko kavinaitėje siūlome ryškiaspalves, įvairiaspalves ir visokiausių ornamentų markizes. Valgantiems restorano terasoje ir siekiantiems inteligencijos dvelksmo bei jaukumo, tai gali padėti įgyvendinti pastelinių spalvų audiniai, su nežymiais raštais ar be jų.

Krepšininės markizės už patrauklią kainą. Iškilus net mažiausiam klausimui, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu. Dirbame Kaune ir visoje Lietuvoje.