Fasado žaliuzės Fasado žaliuzės – funkcionali eksterjero detalė, siekiantiems reguliuoti į patalpų vidų patenkančių .. Product #: 123123 Regular price: $0.00 $0.00

Fasado žaliuzės

Klausti
+370 614 66667

Fasado žaliuzės – funkcionali eksterjero detalė, siekiantiems reguliuoti į patalpų vidų patenkančių spindulių srautą, o fasadui suteikti jaukaus vakarietiškumo. Poreikis dienos metu pridengti langus atkeliavo iš šiltųjų kraštų, kur efektyviam darbui ar poilsiui ir buvo pradėtos naudoti šio tipo langų puošmenos. Ar žinojote, kad tokio tipo žaliuzės palaiko iki 9 laipsniais mažesnę patalpos temperatūrą?   

Fasado žaliuzės naudojamos tiek individualiuose namuose, tiek biuruose dažniausiai tvirtinamos prie vertikalių aliuminių ar stiklinių fasadų, bet gali būti montuojamos ir prie kitokio tipo paviršiaus. Kviečiame peržvelgti gausų mūsų siūlomą modelių bei spalvų pasirinkimą.  

Fasado žaliuzės – už prieinamą kainą. Mūsų komanda visada pasirengusi padėti, tad, iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus Kaune ir visoje Lietuvoje. Taip pat skambinti kontaktuose nurodytu telefonu.

Fasado horizontaliųjų žaliuzių privalumai:

  • valdomos rankiniu ar automatiniu būdu;
  • montuojamos išorėje, tad sutaupoma vidaus erdvė;
  • sulaiko nepageidaujamus saulės spindulius;
  • lengvai reguliuojamas šviesos srautas;
  • tarp lango ir žaliuzių cirkuliuojantis oras neįkaista.